Danas je u Bileći odigrano 13. kolo Super fustal lige, gdje su snage odmjerili KMF Hercegovac i KMF Leotar. Leotar je pobjedio rezultatom 4:5 (1:4).

KMF Leotar pobjedio Hercegovca

U veoma napetom i zanimljivom meču Leotar dolazi do nova 3 boda koja ga dovode na korak do nove titule šampiona RS. Hercegovac se porazom oprostio od Super fustal lige. Ekipa Hercegovca odigrala je slabo prvo poluvrijeme, koje je pripalo našim fudbalerima, a rezultat je bio 4:1. U drugom poluvremenu mnogo bolja igra domaćina koji uspjeva uvesti utakmicu u neizvjesnost. No ipak ekipa Leotara sa puno sreće uspjeva iz Bileće odnijeti cijeli plijen od tri boda.

Golove za Leotar postigli su Andrić Savo 3 i Milorad Cimirot 2., dok su za ekipu Hercegovca po dva pogotka postigli Milović i Kašiković.

Leotar se  24. marta u zadnjem kolu Super futsal lige u Trebinju sastaje sa ekipom Nevesinja i taj meč će direktno odlučiti o šampionu Republike Srpske.