
Sunce, 35 stepeni i prepune ulice – tako izgleda posljednja junska subota u Trebinju, koje je već uveliko ušlo u ritam ljetne sezone.
Dok jedni spas od vrućine pronalaze u hladu platana i baštama kafića, drugi su osvježenje potražili na bazenima i Akva parku u Gradu sunca.
Živa atmosfera na svakom koraku potvrđuje da je ljetna turistička sezona u Trebinju u punom jeku, a sudeći po gužvi u centru grada, predstojeći mjeseci mogli bi biti među najposjećenijim do sada.






























Šta Vi mislite o ovome?