
На углу улица Цара Душана и Книћанинове у Београду јутрос око 9.30 часова трамвај је излетио из шина и ударио у излог, при чему је повријеђено неколико особа.
Како сазнаје Танјуг, на лицу мјеста су четири екипе Хитне помоћи и полиција.
У току је увиђај док повријеђене превозе у болницу.
Шта Ви мислите о овоме?