
Premijer Srbije Đuro Macut istakao je da se na projektu izgradnje aerodroma Trebinje radi ozbiljno i da postoji jasna namjera da se privede kraju.
Macut je istakao da je danas sa premijerom Srpske Savom Minićem razgovarao o izgradnji aerodroma u Trebinju, kao i o koracima koje je potrebno preduzeti kako bi se taj važan projekat uspešno realizovao.
Kako je istakao, u prethodnom periodu završen je značajan dio planske i projektno-tehničke dokumentacije.
"To pokazuje da se na ovom projektu radi ozbiljno i sistematično i da postoji jasna namera da se on privede kraju u interesu građana i razvoja čitavog regiona", poručio je Macut i istakao značaj koji će Trebinje imati značaj.
Naglasio je da će Srbija nastaviti da bude pouzdan partner Republici Srpskoj.
Šta Vi mislite o ovome?