
Малишани Јавне установе „Наша радост“ опростили су се од својих васпитача традиционалном завршном приредбом у Културном центру.
Наступило је око 200 дјеце из шест васпитно – образовних група.
Својим васпитачима, родитељима, бакама, декама и другарима, кроз пјесму, плесне кореографије и рецитације, показали су знање које су стекли током боравка у овој установи.





Шта Ви мислите о овоме?