
Mališani Javne ustanove „Naša radost“ oprostili su se od svojih vaspitača tradicionalnom završnom priredbom u Kulturnom centru.
Nastupilo je oko 200 djece iz šest vaspitno – obrazovnih grupa.
Svojim vaspitačima, roditeljima, bakama, dekama i drugarima, kroz pjesmu, plesne koreografije i recitacije, pokazali su znanje koje su stekli tokom boravka u ovoj ustanovi.





Šta Vi mislite o ovome?