
Dramsko-recitatorska sekcija Osnovne škole "Sveti Vasilije Ostroški i Tvrdoški" ponovo će izvesti predstavu "Nagrada profesora Vujadina Kostića", nastalu po motivima romana Milovana Vitezovića "Šešir profesora Koste Vujića", 19. maja, u 19.00 časova, u Kulturnom centru.
Pred vama je topla i duhovita priča u kojoj se susreću nekadašnji i današnji đaci.
Ono što priču čini posebnom jeste njena namjera da se pomogne učenicima pred predstojeće ekskurzije i školska putovanja.
Predstava se igra pod pokroviteteljstvom Grada Trebinja i Kulturnog centra Trebinje.
Šta Vi mislite o ovome?