
Predsjednica Pokrajinske vlade Vojvodine Maja Gojković sa saradnicima stigla je u radnu posjetu Trebinju.
U Gradskoj upravi u toku je sastanak sa gradonačelnikom Trebinja Mirkom Ćurićem i njegovim saradnicima, a razgovara se o nastavku saradnje i zajedničkim projektima.
Nakon sastanka planiran je obilazak završnih radova na popločavanju Starog grada, kao i otvaranje česme u spomen Jovanu Dučiću, čiju je izgradnju finansirala Vlada Vojvodine.
Sastanku prisustvuju i predstavnici Konzularne kancelarije Srbije u Trebinju.
Šta Vi mislite o ovome?