Miko i maja g.jpeg

Predsjednica Pokrajinske vlade Vojvodine Maja Gojković sa saradnicima stigla je u radnu posjetu Trebinju.

U Gradskoj upravi u toku je sastanak sa gradonačelnikom Trebinja Mirkom Ćurićem i njegovim saradnicima, a razgovara se o nastavku saradnje i zajedničkim projektima.

Nakon sastanka planiran je obilazak završnih radova na popločavanju Starog grada, kao i otvaranje česme u spomen Jovanu Dučiću, čiju je izgradnju finansirala Vlada Vojvodine.

Sastanku prisustvuju i predstavnici Konzularne kancelarije Srbije u Trebinju.