
Predsjednik Pokreta „Sigurna Srpska“ Draško Stanivuković poručio je na konferenciji za novinare da opozicija mora zajedno izaći na predstojeće izbore i da ostaje dogovor da nema saradnje sa, kako je naveo, režimom.
„Cilj je da režim padne“, istakao je Stanivuković, prenosi Buka.
On je naveo da je predložen kao kandidat za jednu od dvije inokosne funkcije – predsjednika Republike Srpske ili srpskog člana Predsjedništva BiH.
Stanivuković je dodao da će Pokret „Sigurna Srpska“ i SDS do kraja maja usaglasiti ko će biti kandidat za koju od te dvije funkcije.
Poručio je da je jedinstvo opozicije ključno uoči izbora i da je neophodno postići dogovor koji će omogućiti zajednički nastup protiv vlasti.
Šta Vi mislite o ovome?