
Fondacija Svetog Vukašina, u saradnji sa Šahovskim klubom „Tribunija“, organizuje šahovski turnir pod nazivom „Šahom protiv zavisnosti“, koji će biti održan na terenima u Bregovima.
Turnir je zakazan za subotu, 16. maja, sa početkom u 16 časova, a pravo učešća imaju svi ljubitelji šaha, bez obzira na uzrast.
Organizatori ističu da je cilj ovog događaja promocija zdravih stilova života, sporta, druženja i zajedništva kroz šahovsku igru.
Prijave za učešće moguće su putem Vajbera na broj 066/349-813, a rok za prijavu je petak, 15. maj do 12 časova.
Turnir će se igrati po sistemu 7 minuta plus 4 sekunde po potezu, dok je kotizacija predviđena kao dobrovoljni prilog u dobrotvornu kutiju.
Iz Fondacije Svetog Vukašina pozvali su sve zainteresovane da podrže ovu inicijativu i budu dio događaja koji kroz sport i zajedništvo promoviše prave vrijednosti.
Šta Vi mislite o ovome?