Fk leotar mec.jpg

U 2. kolu plej-ofa za prvaka Prve lige Republike Srpske u Istočnom Sarajevu su FK „Slavija“ i FK „Leotar“ odigrali 0:0.

Ovo je četvrti bod Trebinjaca u dvije utakmice.

Današnja utakmica sem borbenosti nije donijela lijepu igru ni sa jedne strane. Gosti su imali dvije prilike u kojoj je asistent bio Stoisavljević, a Aćimović šutirao poviše gola. U drugoj šansi pomenuti igrači promijenili su uloge.

Za ekipu koja želi Premijer ligu to je premalo.

U narednom kolu u Trebinje dolazi FK „Laktaši“.

Sportski rekreacioni centar „Slavija“, 200 gledalaca. Glavni sudija: Nemanja Šestić (Banjaluka). Žuti Kartoni: Matković, Arbinja i Bjeloš (Slavija), a Babić (Leotar).

FK SLAVIJA: Vlačo, Šemdin, Perišić (od 30. Simić), Matković (od 88. Maksić), Stjepić (od 63. Dabić), Bjeloš (od 63. Arbinja), Taušan, Todorović (od 88. Babaluk), Mandić, Karić, Ristanović.

FK LEOTAR: Kolak, Babić, Miljković, Stamenić (od 89. Bojo), Aćimović, Herić, Šipovac, Đajić, Opoku (od 90. Barimac), Glogovac, Stoisavljević (od 65. Bogdanić).