Spomenik park .jpeg

Povodom Dana pobjede nad fašizmom, u subotu, 9. maja, u organizaciji Gradske organizacije SUBNOR-a Trebinje, biće položeno cvijeće na Spomenik palim borcima u borbi protiv fašizma 1941-1945, u gradskom parku.

Početak je u 10 časova.