DJajic-1.jpg

Vlado Đajić, dugogodišnji funkcioner SNSD-a, podnio je ostavku na članstvo i sve stranačke funkcije, potvrdio je Đajić za "Nezavisne novine".

"Ovo je definitivni kraj sa SNSD-om", kratko je poručio Đajić za "Nezavisne novine".

On je dodao da je zahvalan ovoj partiji na dosadašnjoj saradnji.

"Zahvalan sam na dosadašnjoj saradnji koju smo imali u zadnjih sedam godina, na koju sam ponosan i koja je imala velike rezultate u razvoju Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske, kao i u očuvanju i unapređenju institucija Republike Srpske", kazao je Đajić.

Kako je rekao, kao pojedinac i patriota, svim svojim kapacitetima ostaje i dalje na raspolaganju svima koji žele da rade u interesu Republike Srpske.

Kako je dodao, sutra će održati pres-konferenciju na kojoj će javnost upoznati o svojim daljim koracima u političkom djelovanju.