
Grad Trebinje obavještava vozače da će, zbog izvođenja radova na izgradnji saobraćajnice, od ponedjeljka 27.4.2026. godine pa do završetka radova, biti zatvorena ulica na dionici od Željezničkog mosta do semafora u naselju Gorica.
Molimo učesnike u saobraćaju da koriste alternativne pravce i da poštuju privremenu obustavu saobraćaja na navedenoj dionici.
Šta Vi mislite o ovome?