
Опозиција у Републици Српској је формирала тим за израду заједничке програмске платформе у којем, за сада, нема лидера Листе за правду и ред Небојше Вукановића.
Из СДС-а су саопштили да тим непосредно послије Васкрса креће са израдом платформе.
- Разговори су били отворени и конструктивни. Очекујемо да у наредним разговорима учествује и Небојша Вукановић и да након усаглашавања наших ставова поново организујемо састанак преговарачких тимова свих опозиционих странака - навели су из ове странке у објави на друштвеној мрежи Фејсбук, уз фотографију предсједника СДС-а Бранка Блануше, предсједника Покрета Сигурна Српске Драшка Станивуковића и предсједнице Народног фронта Јелене Тривић.
Шта Ви мислите о овоме?