Vlada rs.jpeg

Исплаћено 5,8 милиона КМ за пољопривредну механизацију у Српској

Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске исплатило је данас 5.840.284 КМ за 1.307 корисника, путем Агенције за аграрна плаћања.

Средства су намијењена као подршка за набавку пољопривредне механизације, односно прикључака, саопштено је из ресорног министарства.

Ова мјера има за циљ унапређење пољопривредне производње и јачање капацитета домаћих пољопривредника.