Sinata.jpeg

TREBINJE – Predsjednici Udruženja „Sonata“ Miholjki Janković uručeno je priznanje „Ambasador humanosti“ za izuzetan doprinos humanitarnom radu.

Priznanje je dodijeljeno u organizaciji Kluba ambasadora humanosti Srbije i regiona, a odlukom Skupštine kluba Jankovićeva je imenovana i za počasnog člana.

Nagradu joj je uručio predsjednik kluba Nebojša Andrejić.

Jankovićeva je zahvalila na priznanju, ističući da će nastaviti da pomaže onima kojima je pomoć najpotrebnija, uz podršku Grada Trebinja.

Svečanosti je prisustvovao i gradonačelnik Trebinja Mirko Ćurić, koji je naglasio značaj humanosti i solidarnosti u društvu.

Ova nagrada, kako je istaknuto, predstavlja priznanje za nesebičan rad i doprinos zajednici.