
TREBINJE – U pozorišnoj sali Kulturnog centra Trebinje, u četvrtak 2. aprila u 20 časova, biće održan koncert Gradskog hora „Tribunia“ pod nazivom „Terca na tišinu“, posvećen nedavno preminuloj Gordani Goci Kovačini, dugogodišnjem članu hora.
Na programu su djela Isidora Bajića, Fedora Vrtačnika, Božidara Boba Vučura, kao i obrade popularnih rok, pop i narodnih melodija.
Horom diriguje profesorica Aleksandra Rajković, solista je profesor Milisav Sukonjica, uz klavirsku pratnju profesorice Maje Simović.
Gost koncerta je Dječiji hor „Bubamarac“, kojim diriguje profesor Milisav Sukonjica.
Koncert organizuje Gradski hor „Tribunia“ uz podršku Grada Trebinja i Kulturnog centra.
Hor „Tribunia“ naredne godine obilježava 20 godina postojanja i rada.
Ulaz na koncert je slobodan.
Šta Vi mislite o ovome?