
PODGORICA – Bivša direktorica Direktorata za unapređenje i zaštitu ljudskih prava i sloboda u Ministarstvu ljudskih i manjinskih prava Mirjana Pajković uhapšena je nakon što je na auto-putu vozila brzinom od 202 kilometra na čas, potvrđeno je iz policije.
Prema navodima, ona je znatno prekoračila dozvoljenu brzinu kretanja, a informaciju o hapšenju policija je objavila na društvenoj mreži X.
Šta Vi mislite o ovome?