1000050927.jpg

У посљедњем 22. колу Прве лиге Републике Српске ЖОК „Леотар“ је остварио побједу над ОК „Маглић“ 3:0 (25:14, 25:17, 25:16).

Овом побједом Требињке су потврдиле друго мјесто на табели.

Према ријечима тренера Стојана Павловића, његова екипа је од почетка до краја утакмице држале контролу игре и без већих проблема привела меч крају.

„Овим тријумфом потврђено је друго мјесто, што је најбољи резултат у Првој лиги РС од настанка клуба.
Наше сениорке наредног викенда започињу такмичење у плеј-офу за првака Републике Српске са друге позиције, која доноси предност домаћег терена. Противник у полуфиналу биће ОК Љубиње-Банком, екипа која је током цијеле сезоне показала висок ниво игре. Надамо се подршци публике у полуфиналној серији“, рекао је Павловић.

Прва утакмица је на програму у недјељу од 14.30 часова.