
Porodična tragedija u Bijeljini: Otac ubio sina, pa izvršio samoubistvo
U Bijeljini je jutros u Ulici Srpske dobrovoljačke garde došlo do porodične tragedije u kojoj su smrtno stradala dva lica.
Prema nezvaničnim informacijama, muškarac inicijala M.D. usmrtio je sina, takođe inicijala M.D, iz automatske puške, nakon čega je izvršio samoubistvo.
Iz Policijske uprave Bijeljina saopšteno je da su u porodičnoj kući pronađena tijela dvojice muškaraca.
Policijski službenici obavljaju uviđaj, a više informacija o ovom slučaju očekuje se nakon završetka istrage.
Šta Vi mislite o ovome?