nenad-stevandic.jpg

Stevandić tvrdi da dobija prijetnje: „Nema straha, nadležne službe rade svoj posao“.

Predsjednik Narodne skupštine Republike Srpske Nenad Stevandić saopštio je na društvenim mrežama da u posljednje vrijeme dobija prijetnje, za koje tvrdi da dolaze od „radikalnih fanatika“.

On je naveo da su prijetnje sve agresivnije, ali da, kako kaže, ne osjeća strah jer institucije Republike Srpske imaju nadležne službe koje prate takve pojave.

„Prijetnje radikalnih fanatika su sve agresivnije. FBiH tome daje alibi stalnom medijskom hajkom i satanizacijom.

Domaće hulje, ambiciozne neznalice svjesno me potkazuju i obilježavaju kao metu u realnom vremenu, ali Srpska ima nadležne službe koje o tome (i o njima) brinu. Nema straha!“, napisao je Stevandić.