policija crna gora.jpeg

Dvadesetogodišnji student iz Bileće teško je povrijeđen nakon što je danas pao sa četvrtog sprata studentskog doma „Spasić-Mašera“ u Kotoru, potvrđeno je Srni iz Uprave policije Crne Gore.

Iz policije su naveli da je mladić zadobio teške povrede i da je nakon ukazane prve pomoći transportovan u Klinički centar Crne Gore u Podgorici.

Iz Kliničkog centra Srni je saopšteno da je student u teškom zdravstvenom stanju i da se nalazi na aparatima.

Prema navodima Uprave policije Crne Gore, u ovom slučaju nije riječ o pokušaju samoubistva, a okolnosti pod kojima je došlo do pada biće utvrđene tokom istrage koja je u toku.