
MUP Republike Srpske nabavlja vozila vrijedna 30 miliona KM
Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske nabaviće nova vozila u vrijednosti od 30 miliona maraka sa PDV-om, izjavio je u Banjaluci ministar unutrašnjih poslova Željko Budimir nakon sjednice Vlade Republike Srpske.
Budimir je naveo da je obnova voznog parka neophodna kako bi se omogućio nesmetan i efikasan rad Ministarstva unutrašnjih poslova.
Prema njegovim riječima, nabavkom će biti obuhvaćen veći broj različitih vozila i mašina koje koriste pripadnici MUP-a u svakodnevnom radu.
„Tu ulaze kvadovi, motori, automobili, kombi vozila, pa čak i radne mašine“, kazao je Budimir.
Šta Vi mislite o ovome?