IMG-d9532741d0fc76d7397d5b39cd74e3d6-V.jpg

Директор Рудника и Термоелектране Гацко Максим Скоко са сарадницима је данас, у просторијама предузећа, упрличио пријем за одбојкашице ЖОК Гацко RD Swisslion поводом освајања Купа Босне и Херцеговине.

Управа и директор РиТЕ Гацко су честитали играчицама, стручном штабу и управи клуба освајање још једног значајног трофеја.

Скоко је одбојкашицама и стручном штабу ЖОК Гацко RD Swisslion уручио вриједне поклоне и у свом обраћању истакао како су одбојкашице најуспјешнијег гатачког спортског колектива годинама један од најуспјешнијих спортских колектива Републике Српске и Босне и Херцеговине те како резултати које клуб остварује служе на понос локалној заједници и Руднику и Термоелектрани који су један од главних спонзора клуба.

Предсједник ЖОК Гацко RD Swisslion, Жељко Тепавчевић се у име клуба захвалио на данашњем пријему као и подршци коју добијају у континуитету и изразио увјерење да ће подршка бити настављена и у наредном периоду.

Капитен ЖОК Гацко RD Swisslion, Ана Гајић, је истакла да ће одбојкашице и убудуће указано повјерење оправдати резултатима на терену, као што су то и до сада чиниле.

Тренер Горан Копривица изразио је задовољство што предузеће које представља окосницу привредног развоја Републике Српске препознаје труд и рад који играчице, стручни штаб и управа клуба улажу и као мали знак пажње директору Скоку уручио поклон – златну медаљу са недавно освојеног Купа Босне и Херцеговине.

„Управи Рудника и Термоелектране Гацко се захваљујемо на гостопримству и помоћи коју наш клуб добија годинама, а ми ћемо се својим радом и залагањем на терену потрудити да ово не буде једини трофеј коме ћемо се, сви заједно, ове године радовати“ – истакли су на крају из ЖОК Гацко RD Swisslion