
Савјет ученика поводом 8. марта дијелио лале суграђанкама
Поводом Међународног дана жена, Савјет ученика организовао је у граду малу акцију током које су суграђанкама дијелили лале као знак пажње, захвалности и поштовања.
Током активности ученици су на овај начин жељели да обиљеже 8. март и подсјете на значај и улогу жена у друштву.

Организатори истичу да је циљ акције био да младима пруже прилику да кроз мале, али симболичне гестове покажу колико цијене допринос жена у свакодневном животу и заједници.
Шта Ви мислите о овоме?