
U Bijelom Polju mladić osumnjičen da je ocu ukrao bankovnu karticu i podigao novac
Policija u Bijelom Polju podnijela je krivičnu prijavu protiv E.M. (29) iz tog grada zbog sumnje da je počinio krivično djelo falsifikovanje i zloupotreba kreditnih kartica i kartica za bezgotovinsko plaćanje.
Kako je saopšteno iz Uprave policije Crne Gore, on se sumnjiči da je iskoristio nepažnju svog oca, uzeo njegovu bankovnu karticu i u dva navrata podigao novac sa bankomata jedne poslovne banke.
Prema navodima policije, tom prilikom je podigao ukupno 650 evra.
Krivična prijava protiv osumnjičenog podnijeta je u redovnom postupku, u saradnji sa Osnovnim državnim tužilaštvom u Bijelom Polju.
Šta Vi mislite o ovome?