Rk leotar .jpg

У 17. колу Премијер лиге БиХ у Високом је РК „Босна“ резултатом 32:19 (11:12) био бољи од РК „Леотар“.

Овим поразом Требињци су и даље на посљедњем мјесту са 8 бодова.

Након првог полувремена Леотар је имао предност од једног гола 12:11, али у другом полувремену Требињци су за полувријеме дали само седам голова, а примили 21.

Код домаћина најефикаснији су били Вражалић са 8 и Стаменковић са 7 голова, а код Леотара Јокић са пет.

У наредном колу у Требиње долази РК „Маглај“ из истоименог града.

КСЦ „Младост“, 600 гледалаца. Судијски пар: Н. Арнаутовић-А. Јовић. Делегат: Алија Хасић. Искључења: 3x2 (Босна), а 3x2 (Леотар) и Ђурашковић (дисквалификација).

РК „Босна“: Жига, Грчо, Шабановић, Урта 3, Вражалић 8, Халилбеговић 4, Кесо 3, Балта, Ахметаш 1, Лончар, Чарабавдић 2, Каравдић 1, Зечевић 2, Назифовић 1, Стаменковић 7, Реџо. Тренер: Миљан Станић.

РК „Леотар“: Вулетић, Нинковић 4, Милојевић 3, Јокић 5, Вераја 1, Ђурашковић 1, Бабић 1, Анђушић, В. Ковач 2, Д. Ковач, Уљаревић 1, Вокши 1, Васић, Парежанин, Грк, Зајдел. Тренер: Дарио Кржељ.