
Šahovski klub „Tribunija“ iz Trebinja otvorio je upis u školu šaha za učenike osnovnih i srednjih škola.
Škola šaha namijenjena je djeci i mladima koji žele da nauče osnove ove igre ili da unaprijede svoje znanje, uz razvijanje koncentracije, logičkog razmišljanja, strpljenja i takmičarskog duha.
Iz kluba ističu da je ovo prilika i za nova prijateljstva, druženje i rad u podsticajnom okruženju.
Upis je otvoren do kraja marta 2026. godine, a sve informacije zainteresovani mogu dobiti putem telefona 066/349-813.
Iz „Tribunije“ pozivaju sve učenike da postanu dio šahovske zajednice i priključe se radu kluba.
Šta Vi mislite o ovome?