
Hercegovački horovi nastupili na Prazniku mimoze u Herceg Novom.
U okviru 57. Praznika mimoze u Herceg Novom večeras su nastupili Hercegovački vizantijski hor i Gradski hor „Tribunija“ iz Trebinja.
Ovo je drugi nastup Hercegovačkog vizantijskog hora, a prvi van granica Hercegovine. U proširenom sastavu predstavili su se pred publikom u prepunoj dvorani „Park“, a vizantijsko pojanje izazvalo je snažne reakcije prisutnih.
Gradski hor „Tribunija“ izveo je zabavni repertoar, kojim je podigao publiku na noge.
Praznik mimoze u Herceg Novom traje do 28. februara, kada je planiran završni koncert na kojem će nastupiti Aco Pejović.
Šta Vi mislite o ovome?