
Наш суграђанин Божидар Влачић, алијас "Краљ Муња", посјетио је штанд Требиња на сајму туризма у Београду, а затим објавио шаљиви видео који је за кратко вријеме досегао невјероватних 80.000 прегледа, скоро 1.000 прослијеђивања и 70 коментара.
Видео почиње тако да он и његов пријатељ обилазе штандове на Сајму туризма, након чега му пријатељ каже: "Еј, ево их ови твоји из Босне", показујући на штанд Туристичке организације града Требиња.
На сву срећу, у близини је био директор ТО Јовица Милошевић, па је позив на ракију све ријешио.
View this post on Instagram
Шта Ви мислите о овоме?