Sarajevo pucnjava.jpeg

Ранјена једна особа у пуцњави на Илиџи, у току увиђај.

Једна особа рањена је у пуцњави која се догодила рано јутрос, 21. фебруара, на подручју општине Илиџа у Сарајеву, а према незваничним информацијама до инцидента је дошло током размјене ватре са полицијом.

Како сазнају “Независне новине”, рањен је мушкарац који је у сарајевском насељу Ступ најприје пуцао на полицију. Према доступним информацијама, он је претходно запалио једно возило, након чега је покушао да побјегне.

Током бјекства мушкарац је отворио ватру на полицијске службенике, а том приликом је рањен. Он је збринут у Клиничком центру Сарајево, гдје су му констатоване лакше повреде.

Полиција је обавила увиђај, а више информација биће познато након завршетка истраге.

Сарајево, Илиџа, пуцњава