
Бесплатна бањска рехабилитација за пензионере из Гацка.
Удружење пензионера општине Гацко обавијестило је пензионере да је Влада Републике Српске обезбиједила бесплатну бањску рехабилитацију у бањама Републике Српске за одређен број корисника.
Заинтересовани пензионери захтјев могу поднијети у просторијама Удружења уторком и петком, у периоду од 20. фебруара до 10. марта 2026. године.
Приликом подношења захтјева потребно је доставити копију личне карте, рјешење о пензионисању или насљеђивању пензије, као и чек од пензије за претходни мјесец.
Из Удружења су позвали пензионере да се придржавају наведених рокова, истичући да накнадно поднесени захтјеви неће бити разматрани.
Гацко, пензионери, бањска рехабилитација
Шта Ви мислите о овоме?