
Ministarstvo poljoprivrede Srpske isplatilo 2,48 miliona KM podsticaja.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srpske isplatilo je danas 2.480.473 KM na ime podsticaja, saopšteno je iz resornog ministarstva.
Isplaćene su premije za sjemenski krompir, sjemensko krmno bilje, organsku biljnu i stočarsku proizvodnju, podršku plasteničkoj proizvodnji rasada, kao i regres po hektaru sjetvene površine za uljanu repicu i sjeme domaćeg hibrida.
Podsticaji su isplaćeni posredstvom Agencije za agrarna plaćanja.
Tagovi: Republika Srpska, poljoprivreda, podsticaji
Šta Vi mislite o ovome?