
U JZU „Bolnica“ Trebinje krajem februara ordinira više specijalista, otkazan dolazak dr Bojića.
Iz JZU „Bolnica“ Trebinje saopšteno je da će u ovoj zdravstvenoj ustanovi tokom februara pacijentima biti dostupni pregledi kod više specijalista iz regiona, dok je dolazak jednog ljekara otkazan.
Kako je najavljeno, dr Velibor Simetić, specijalista grudne hirurgije iz Banja Luke, ordiniraće 26. i 27. februara, a pregled je moguće zakazati putem broja telefona 059/274-115.
Prof. dr Vesna Ivanišević, specijalista neurohirurgije iz Banja Luke, pacijente će primati 27. i 28. februara 2026. godine, a zakazivanje je moguće putem broja telefona 059/274-126.
Prof. dr Radmil Marić, specijalista opšte i vaskularne hirurgije iz Foče, ordiniraće takođe 27. i 28. februara 2026. godine. Pregled se može zakazati pozivom na broj 059/274-133 ili putem centrale 059/223-755, lokal 161.
Dr Milan Špuran, subspecijalista gastroenterohepatologije iz Beograda, ordiniraće u trebinjskoj bolnici od 20. do 23. februara 2026. godine, a zakazivanje pregleda moguće je putem broja telefona 059/274-112, lokal 142.
Iz trebinjske bolnice obavještavaju pacijente da je dolazak dr Bojića otkazan, te da će javnost biti blagovremeno informisana o novom terminu.
Tagovi: Trebinje, Bolnica Trebinje, specijalistički pregledi
Šta Vi mislite o ovome?