
U Republici Srpskoj rođena 21 beba, najviše djevojčica.
U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođena je 21 beba, od čega 12 djevojčica i devet dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.
Najviše beba rođeno je u Banjaluci, gdje je na svijet došlo 12 novorođenčadi. U Doboju, Prijedoru i Bijeljini rođene su po dvije bebe, dok je u Zvorniku, Gradišci i Istočnom Sarajevu rođena po jedna beba.
U Banjaluci je rođeno devet djevojčica i tri dječaka, u Doboju i Bijeljini po jedna djevojčica i jedan dječak, u Prijedoru dva dječaka, u Zvorniku i Gradišci po jedan dječak, a u Istočnom Sarajevu jedna djevojčica.
U porodilištima u Foči, Trebinju i Nevesinju u protekla 24 časa nije bilo porođaja.
Šta Vi mislite o ovome?