
Предсједник покрета „Својим путем“ Игор Радојичић синоћ је учествовао у саобраћајној незгоди на путу ка Мостару.
Поменуту информацију потврдио је и сам Радојичић, за портал Мондо.
Аутобус ударио у аутомобил, нема повријеђених
Радојичић је навео да га је ударио аутобус, али да, срећом, није било повријеђених.
- У реду сам, хвала на питању. Незгода се десила синоћ - кратко је изјавио Радојичић.
Иако је на аутомобилу причињена мања материјална штета, Радојичић је наставио пут и стигао на планирани догађај у Гацку, гдје је присуствовао обиљежавању славе – Три јерарха.
Шта Ви мислите о овоме?