
Predsjednik pokreta „Svojim putem“ Igor Radojičić sinoć je učestvovao u saobraćajnoj nezgodi na putu ka Mostaru.
Pomenutu informaciju potvrdio je i sam Radojičić, za portal Mondo.
Autobus udario u automobil, nema povrijeđenih
Radojičić je naveo da ga je udario autobus, ali da, srećom, nije bilo povrijeđenih.
- U redu sam, hvala na pitanju. Nezgoda se desila sinoć - kratko je izjavio Radojičić.
Iako je na automobilu pričinjena manja materijalna šteta, Radojičić je nastavio put i stigao na planirani događaj u Gacku, gdje je prisustvovao obilježavanju slave – Tri jerarha.
Šta Vi mislite o ovome?