
Dvojica muškaraca stradala u vikendici kod Banje Koviljače
M.G. (34) i D.P. (32) iz Banje Koviljače pronađeni su danas mrtvi u vikendici pored Drine, u blizini Banje Koviljače.
Prema dostupnim informacijama, oni su izvodili radove na objektu i odlučili da prenoće u vikendici kako bi zaštitili alat od eventualne krađe.
Zbog nedostatka električne energije uključili su agregat, nakon čega su zaspali.
Sumnja se da su se tokom noći ugušili ugljen-monoksidom, a ljekari koji su izašli na lice mjesta mogli su samo da konstatuju smrt.
Šta Vi mislite o ovome?