Dodik karan.jpg

Предсједник СНСД-а Милорад Додик честитао је Синиши Карану побједу на избори.

"Честитао сам Синиши Карану побједу на изборима!", написао је Додик на Икс-у.

Након поновљених избора на 136 бирачких мјеста, кандидат СНСД-а Синиша Каран према првим информацијама, остварио је још убједљивију побједу.