
Предсједник СНСД-а Милорад Додик састао се вечерас у Шамцу са премијером Републике Српске Савом Минићем којег је упознао о својој посјети Сједињеним Државама.
"Срео сам се са Минићем у његовом Шамцу. Он је данас у ловачким причама.
Оно што сам ја њему испричао о посјети Америци, нису ловачке приче", навео је Додик на "Икс".
Делегација Републике Српске на челу са Додиком, вршиоцем дужности предсједника Републике Српске Аном Тришић Бабић и српским чланом Предсједништва БиХ Жељком Цвијановић вратила се данас из вишедневне посјете Вашингтону, гдје је присуствовала Молитвеном доручку и састала се са бројним америчким званичницима.
Шта Ви мислите о овоме?