
Bivši ministar trgovine i turizma Republike Srpske Denis Šulić dobio je radni angažman u Olimpijskom centru Jahorina, gdje je imenovan za savjetnika direktora.
Ovu informaciju potvrdio je sam Šulić, navodeći da je na taj korak odlučio na inicijativu uprave Olimpijskog centra i hotelijera sa Jahorine.
Kako je rekao, trenutni fokus je na zimskoj turističkoj sezoni, ali je već preuzeo obaveze koje se odnose na pripreme za ljetnju sezonu.
„Trenutno smo okupirani zimskom sezonom, ali već počinjemo pripreme za ljeto. Imam niz planova koji su direktno vezani za dodatnu popularizaciju Jahorine kao turističke destinacije“, izjavio je Šulić.
Njegov angažman u Olimpijskom centru smatra se očekivanim, s obzirom na to da je tokom ministarskog mandata često boravio na Jahorini, što je bilo u okviru njegovih nadležnosti, kao i na dobre odnose sa upravom i menadžmentom ovog centra.
Šulića je na mjestu ministra trgovine i turizma Republike Srpske ranije zamijenio Ned Puhovac.
Šta Vi mislite o ovome?