Kanalizacija police.jpeg

U okviru projekta „Modernizacija kanalizacione i vodovodne mreže Republike Srpske“ u Trebinju su počeli radovi na izgradnji kanalizacione mreže za odvođenje otpadnih i oborinskih voda u naselju Police.

Radove izvodi preduzeće „Eko-eurotim“ iz Banjaluke, a projekat se realizuje u dvije faze, odnosno na dvije saobraćajne dionice.

Prva dionica obuhvata Ulicu Kninsku, od dijela iznad Osnovne škole „Vuk Karadžić“ u pravcu Crkvine.

Druga dionica odnosi se na Ulicu vojvode Sinđelića, od kružnog toka prema naselju Police.

Iz Gradske uprave ističu da je riječ o značajnom infrastrukturnom projektu koji će doprinijeti unapređenju sistema odvodnje i poboljšanju komunalnih uslova u ovom dijelu grada.