
У оквиру пројекта „Модернизација канализационе и водоводне мреже Републике Српске“ у Требињу су почели радови на изградњи канализационе мреже за одвођење отпадних и оборинских вода у насељу Полице.
Радове изводи предузеће „Еко-еуротим“ из Бањалуке, а пројекат се реализује у двије фазе, односно на двије саобраћајне дионице.
Прва дионица обухвата Улицу Книнску, од дијела изнад Основне школе „Вук Караџић“ у правцу Црквине.
Друга дионица односи се на Улицу војводе Синђелића, од кружног тока према насељу Полице.
Из Градске управе истичу да је ријеч о значајном инфраструктурном пројекту који ће допринијети унапређењу система одводње и побољшању комуналних услова у овом дијелу града.
Шта Ви мислите о овоме?