
Srpsko groblje u selu Gojbulja, nadomak Vučitrna, oskrnavljeno je nakon što su na njega puštene životinje.
Kako prenosi TV Most, stoka je u potrazi za hranom gazila svježe humke, obarala cvijeće i srpske zastave, pričinivši vidljivu materijalnu štetu.
Mještani upozoravaju da ovo nije prvi slučaj skrnavljenja srpskih grobalja na ovom području i ističu da se ovakvi incidenti dešavaju bez adekvatne reakcije nadležnih institucija.
Šta Vi mislite o ovome?