
У породилиштима широм Републике Српске у протекла 24 часа на свијет је дошло 30 беба.
Највише новорођенчади забиљежено је у Бањалуци, гдје је рођено 14 беба.
У Градишци и Добоју рођене су по три бебе.
Породилишта у Требињу, Невесињу и Приједору богатија су за по двије бебе.
По једна беба рођена је у Зворнику, Фочи, Источном Сарајеву и Бијељини.
Шта Ви мислите о овоме?