
Dobojlije čiji su inicijali D.N. i D.N. bez ovlašćenja su putem interneta prodavali i mijenjali vozila u ukupnoj vrijednosti od 121.300 KM, zbog čega je policija protiv njih dostavila izvještaj Okružnom javnom tužilaštvu u Doboju.
Kako je saopšteno iz Policijske uprave Doboj, ova lica su u periodu od juna 2023. do juna 2025. godine nedozvoljeno vršila promet vozila, iako nisu imala ovlašćenje za obavljanje trgovačke djelatnosti.
Vozila su putem interneta prodavali i mijenjali sa kupcima na području BiH, uz novčanu naknadu.
Policija je izvještaj o ovom slučaju nadležnom tužilaštvu dostavila juče.
Šta Vi mislite o ovome?