
Lider SNSD-a Milorad Dodik najavio je da će putovati u Sjedinjene Američke Države, gdje će prisustvovati Molitvenom doručku.
Dodik je najavio i da srpski član Predsjedništva BiH Željka Cvijanović sutra putuje u SAD.
„Ja ću biti tamo u utorak uveče po našem vremenu. Želimo da obezbijedimo da nastavimo dalje da držimo kontekst sa našim partnerima. Republika Srpska je otvorila svoj diplomatski aranžman na najbolji mogući način“, rekao je Dodik novinarima u Banjaluci.
Šta Vi mislite o ovome?