
Jako nevrijeme praćeno obilnom kišom i grmljavinom zahvatilo je večeras Trebinje, uzrokujući zadržavanje veće količine vode na brojnim saobraćajnicama u gradu. Otežano je kretanje vozila, posebno u nižim dijelovima grada.
Na terenu su dežurne službe – pripadnici Teritorijalne vatrogasne jedinice, kao i radnici „Vodovoda“ i „Komunalnog“ preduzeća, koji rade na ispumpavanju vode i sanaciji kritičnih tačaka.
Građanima se savjetuje oprez u saobraćaju dok se stanje ne normalizuje.
View this post on Instagram
Šta Vi mislite o ovome?