
Настава у средњим школама у Требињу од данас се одвија по скраћеном распореду, а часови трају 30 минута, због тога што систем гријања у школама није у функцији.
Подсјећања ради, већ је објављено да ученици и професори од почетка другог полугодишта бораве у учионицама без адекватног гријања.
Предсједник Актива директора средњих школа требињске регије Небојша Бован појаснио је да се проблеми са гријањем понављају из године у годину, те да је један од котлова, иако је прошле године ремонтован, поново покварен.
Он је истакао да је комплетан систем гријања застарјeо и да су неопходна значајна улагања како би ученици и запослени имали основне услове за нормално одвијање наставе.
Шта Ви мислите о овоме?