
U najdužoj ulici u Trebinju, ulici Melentija Perovića u Gorici, već neko vrijeme vlada potpuni mrak, a stanovnici traže hitno rješavanje ovog problema.
U razgovoru za TrebinjeLive.info kažu da njihov problem traje već mjesecima, ali da pregorjela rasvjetna tijela nisu zamijenjena i pored više zahtjeva.
"Od Mejtefa do male brane, kroz cijelo naselje, u dužini od 1.900 metara i u pripadajućim sporednim ulicama, ne radi oko 40 sijalica. Potpuni mrak", kažu nam mještani.
Ulica je cijelom dužinom veoma prometna jer u njoj živi veliki broj ljudi, a ona se koristi za dolazak do dva restorana, vinarije, salona namještaja, više automehaničara.
"Veliki broj djece se kreće ulicom, jer nema trotoara. A ništa se noću ne vidi. Apelujemo da se ovo riješi prije početka drugog polugodišta u školama", naveli su mještani.

Šta Vi mislite o ovome?