
Kod obnovljenog hrama Svetog Stefana u selu Žakovo, večeras su se po prvi put nalagali badnjaci.
Badnjake su nalagale porodice Buđen, Grče i Marković, u prisustvu nadležnog paroha, oca Nikole Jankovića.


Kod obnovljenog hrama Svetog Stefana u selu Žakovo, večeras su se po prvi put nalagali badnjaci.
Badnjake su nalagale porodice Buđen, Grče i Marković, u prisustvu nadležnog paroha, oca Nikole Jankovića.

Šta Vi mislite o ovome?