
U Službi za transfuzijsku medicinu Trebinje danas je uzeta prva doza krvi u 2026, a po tradiciji, krv je prvi darivao trebinjski Djed Mraz.
„Darivanje krvi je nešto što može svako da uradi i apelujem na Trebinjce i Hercegovce, da ukoliko su u mogućnosti, daruju kapi života“, rekao je trebinjski Djed Mraz.
Načelnik Službe za transfuzijsku medicinu dr Dragan Šarenac je rekao da je Djed Mraz podijelio mnogo darova, a najznačajniji je ostavio za tu Službu.
On je rekao da je u prošloj godini prikupljeno 2.126 doza krvi.
View this post on Instagram
Šta Vi mislite o ovome?